Masz pytania? Kliknij przycisk poniżej i skorzystaj z formularza!

Dla wymagających

LAKBUD powstał w maju 1997 roku jako firma usługowa zajmująca się lakierowaniem stolarki budowlanej. W sierpniu 1998 roku został otwarty salon sprzedaży przy ul. Robotniczej 8, w którym klienci mogli zapoznać się z efektami stosowania nowoczesnych technologii lakierowania zewnętrznych i wewnętrznych drzwi drewnianych. Odwiedzający mieli możliwość indywidualnego doboru sposobu wykończenia drzwi wejściowych oraz innych elementów stolarki. W 2000 roku zaprzestaliśmy wykonywania usług lakierowania, a całą swoją energię i zaangażowanie skierowaliśmy na podwyższanie kwalifikacji w perfekcyjnej obsłudze Klientów salonu. W 2014 roku salon sprzedaży został przeniesiony na ul Tęczową 30-32.

Wysokiej jakości okna drewniane i plastikowe oraz drzwi

Od początku swojej działalności stawialiśmy na wysoką jakość usług. Pełne zadowolenie naszych Klientów to dla nas kwestia priorytetowa. Systematycznie powiększaliśmy dostępną ofertę produktów. Nasze doświadczenie w obróbce drewna przy lakierowaniu oraz znajomość nowoczesnych technik zabezpieczających drewno, pomagały stosować ostre kryteria dotyczące oceny jakościowej każdego z nowo wprowadzanych do naszej oferty produktów.
Zobowiązujące hasło OKNA I DRZWI DLA WYMAGAJĄCYCH wyznaczało i nadal wyznacza kierunek działalności handlowej i usługowej – mobilizuje nas do dokładania wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Dzisiaj możemy pochwalić się ofertą doskonałej jakości okien PCV i drewnianych, drzwi, a także perfekcyjną i profesjonalną obsługą sprzedażową i posprzedażową.

Bogata oferta okien i drzwi

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów to radość spełniania oczekiwań Klientów firmy LAKBUD. Realizujemy się nie tylko przy sprzedaży typowych okien i drzwi, lecz także, a może przede wszystkim, poprzez realizację projektów nietypowych, dotyczących zarówno drzwi zewnętrznych, jak i aranżacji wnętrz oraz autorskich wzorów drzwi wewnątrzlokalowych. Nie boimy się nowych wyzwań. Podejmujemy się realizacji najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualnie dobrane rozwiązania, dla najbardziej wyrafinowanych gustów naszych Klientów.

Nasi partnerzy